oferta

Swoją ofertę dedykuję zwłaszcza tym osobom, które są gotowe sięgnąć po swoją wewnętrzną siłę w celu doskonalenia się. Mają chęć do tego, aby zacząć w pełni wykorzystywać swój potencjał i osiągać lepsze wyniki w życiu. Sesje coachingowe przeznaczone są również dla singli, którzy poprzez pracę nad sobą chcą zacząć budować udane relacje z innymi.

podstawy angielskiego to tylko początek

Angielski

Od 10 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego – Współpracowałam m.in. z firmami takimi jak: Johnson&Johnson, Baxter, Erbud, PGE Elbis, Medicover czy ING Bank, a od 2 lat jako coach wspieram swoich klientów w zwiększaniu ich produktywności oraz w realizacji ich celów. Podczas swojego 2-letniego pobytu w Anglii miałam okazję jeszcze bardziej zwiększyć swoje kompetencje językowe. Bazując na zdobytym przeze mnie doświadczeniu, w swojej pracy stosuję wiele narzędzi coachingowych, które pozwalają zyskać większą samoświadomość, pomagają wyjść poza strefę komfortu i skutecznie uczyć się języka.

zmień swoje życie w sesjach 1 na 1

Coaching

Jasno określone cele są łatwiej osiągalne. Jeśli zajmiesz się tym od samego początku, Twój umysł będzie wiedział, na czym dokładnie ma się skupić i tym samym zwiększysz swoje szansę na ich realizację. Moją misją jest wydobywanie wewnętrznej siły do działania w każdym obszarze życia. Zapraszam każdego, do umówienia się na bezpłatną konsultację, w trakcie której porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i wątpliwościach oraz zadecydujemy, czy coaching będzie dla Ciebie korzystnym rozwiązaniem.

angielski

Zajęcia indywidualne (60 min)

od 70 pln

Angielski

Zajęcia dwuosobowe

od 90 pln

coaching - sesja poznawcza

Old Style and Very Classic one

darmowa

coaching

Sesja coachingowa 1 na 1 (60 min)

od 150 pln

"NIE CZEKAJ. PORA NIGDY NIE BĘDZIE IDEALNA."

NAPOLEON HILL